czwartek, 18 października 2018

Patrycja i Łukasz [ślub Winny Dworek Górzykowo]

Sezon ślubny 2018 powoli dobiega końca. Niebawem czeka mnie ostatni ślub w tym roku. Trzeba zatem powoli wracać do letnich pięknych chwil. Dzisiaj zdjęcia Patrycji i Łukasza, pary niesamowicie pełnej miłości. Jaką przyjemnością było ich fotografować, tym bardziej, że na miejsce swojego wesela wybrali mój ulubiony Winny Dworek :-)
A oto kilka przemiłych słów które otrzymałam od Patrycji i Łukasza po odebraniu przez Nich zdjęć: "Chcielibyśmy jeszcze raz Tobie podziękować za cudowne zdjęcia z naszego ślubu. Po obejrzeniu wszystkich zdjęć jesteśmy naprawdę zachwyceni. Otrzymaliśmy dokładnie takie zdjęcia jakie chcieliśmy mieć z tego dnia, piękne, naturalne, spontaniczne i pełne emocji. Bardzo fajnie że fotografowałaś nie tylko nas, ale także naszych gości dzięki czemu mogliśmy zobaczyć jak fajnie się bawili. 
Już po sesji narzeczeńskiej nie mogliśmy się doczekać zdjęć ślubnych i byliśmy pewni, że będą świetne, ale efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania.
To co jeszcze było dla nas bardzo ważne - dla osób nieprzepadających za zdjęciami- to Twoja dyskrecja, nie czuliśmy Twojej obecności na weselu. Za co również bardzo dziękujemy!
Dzięki Tobie mamy najwspanialszą pamiątkę na lata z najważniejszego dla nas dnia. A zdjęcia z pleneru to po prostu majstersztyk. 
Bardzo bardzo dziękujemy!
Życzymy wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów w tym co robisz.
Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy bo współpraca z Tobą to sama przyjemność:)  Patrycja i Łukasz" No o jak tu nie kochać swojej pracy??? :-)


Wesele: Winny Dworek Górzykowo
Dekoracje White Wedding Events
Oprawa muzyczna Zespół Grejt-Frut 
  


 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz