środa, 6 maja 2020

Małgorzata {sesja biznesowa}

Dzisiaj o kimś szczególnym, kogo udało mi się poznać w zeszłym roku.

Jest w Zielonej Górze taka organizacja o nazwie Lubuszanki, która co jakiś czas w miarę systematycznie organizuje spotkania kobiet przedsiębiorczych, ciekawych, twórczych. I właśnie podczas jednego z takich spotkań poznałam Ją :-) 

Małgorzatę Bieniaszewską wyróżnioną w 2019 r w X edycji konkursu Bizneswoman Roku Fundacji Sukces Pisany Szminką. Od ponad 17 prowadzącą firmę MB Pneumatyka, która rodzinny zakład produkcyjny przekształciła w świetnie rozwijające się przedsiębiorstwo badawczo-produkcyjne sektora Automotive. 

Małgorzata :-) uwielbiam ją i jej autentyczność. Dała mi się poznać jako silna ale i bardzo wrażliwa kobieta.Trochę onieśmiela, ale tylko przez chwile, bo po kilku słowach okazuje się fajną i przyjazną kobietą.

Mając 22 lata podjęła się wyzwania, do którego zupełnie nie była przygotowana. Z innymi marzeniami i planami na życie podjęła rękawicę, którą rzuciło jej życie. Jak wielu z nas by w takiej sytuacji stchórzyło? 

Małgorzata cały czas rozwija siebie, swój charakter, poszerza swoje kompetencje i wiedzę - za co ją podziwiam. Za to, że pomimo braku czasu, wciąż nie brak jej zapału do poznawania nowych rzeczy.
I za to, że gdy było trudno i gdy pewnie nie raz słyszała, że przecież jest tylko kobietą - nie poddawała się. 

Sesja zdjęciowa z Małgorzatą, nie urywam była wymagająca i oczywiście ze względu na bardzo rozległe obowiązki zawodowe Małgorzaty bardzo ograniczana czasowo. Co jednak nie przeszkodziło nam dobrze się przy tym bawić.
Dziękuję Ci Małgosiu, że mi zaufałaś, że mogłam Cię poznać i że stałaś się dla mnie inspiracją. Przypomniałaś mi, że nie można się poddawać. Trzeba ciągle próbować pomimo porażek, bo to przecież one nas kształtują. No i otaczać się tylko dobrymi ludźmi :-) 

Autentyczność to najważniejsza cecha jaka powinni być obdarzeni ludzie biznesu. Zobaczcie sami - Ona właśnie taka jest, autentyczna i naturalna, nikogo nie udaje jest w 200% sobą.
 


2 komentarze:

  1. Uwielbiam zdjęcia z książkami!!! ❤️❤️

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ela jest otwarta na wszystkie pomysły. Cieszę się bo dzięki temu wspólna praca mamy naprawdę świetne zdjęcia ❤️

      Usuń